naše/vaše cesty

Pojďme putovat


Do Skandinávie a zpět

Kapi

Tento rok jsem konečně vyrazil na cestu Do Skandinávie. Plán je udělat kolečko přes Polsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko, Finsko, Švédsko, Norsko, Dánsko a Německo pak zpět. Mám na to zhruba měsíc tak určitě i něco uvidím. Přesný plán cesty neexistuje a bude vznikat spontánně.

Česká cesta – po hranici naší země

Markéta Knotková – SHANTI

Dva roky tomu, co jsem se odvážila vyrazit poprvé sama do „divočiny“, a to hned na dobrodružnou Cestu hrdinů SNP. 28 dní jsem putovala napříč Slovenskem přes hory, lesy a potoky…

Přes hory a doly

Paja

Vytoužená dovolená je vytouženější o skutečnost, že začíná po dlouhé odmlce pro koronavirový půst. Startujeme 11. června z Plzně a první cíl je ve švýcarským Wallisu, odtud za 4 dny přejezd do Německa a druhý potom v Berchtesgadenských Alpách.

1000 MILES

Pavel S.

Zápisky z účasti na závodě (je to dovolená, ne závod – nebo jak se to říká?) 1000 miles adventure, z nejzápadnějšího na nejvýchodnější bod Československa. Teda teoreticky 🙂 S ohledem na covidovou situaci na Slovensku je před startem závodu reálná možnost, že Slovensko nebude a místo toho se propojí severní a jižní trasa v Česku. Ať tak nebo tak, start v neděli 4. července v Hranicích u Aše.